TEK SAĞLIK DÜŞÜNCESİ E-DERGİ
search
  • TEK SAĞLIK DÜŞÜNCESİ E-DERGİ

TEK SAĞLIK DÜŞÜNCESİ E-DERGİ

₺33,33
Adet

 

Gzililik Politikası

  Teslimat Koşulları

(edit with the Customer Reassurance module)

 

Kullanım Koşulları

Çağımızın Karmaşık Sağlık Sorunlarıyla Başa Çıkmanın Yolu: Tek Sağlık Düşüncesi

Bulaşıcı hastalıklar insanları, hayvanları ve tüm ekosistemi benzer şekilde etkiler ve birçok mikrop birden fazla türü enfekte edebilir. “Tek Sağlık” düşüncesi, insan sağlığının insan, hayvan ve çevre ile karşılıklı ilişkiler çerçevesinde bütüncül bir yaklaşım ve disiplinler arası çalışma ile sağlanacağını savunan bir perspektif olarak karşımıza çıkıyor.

  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgiler doğru kabul edilir. Yanlış bilgiler nedeniyle kendisine ulaşılamaması halinde oluşacak aksaklıklardan Bilim ve Ütopya sorumlu değildir.
  • E-Dergi, ürünün satın alınmasının ardından 24 saat içerisinde (haftasonuna denk gelen siparişlerde takip eden iş günü içinde) e-dergi.bilimveutopya.com.tr adresindeki sistemde tarafımızdan açılacak hesabınıza tanımlanır. Hesap oluşturulduğunda kullanıcı ve şifre işlemleri için sistem tarafından bir e-posta gönderilir. İnternet mağazası şifresi ile e-dergi sistemine girilemez. 
  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgilere dayanılarak açılan e-dergi.bilimveutoya.com.tr hesabı yalnızca kullanıcıya özeldir ve aynı anda bir oturum açılabilir. Sistemde oluşturulan kullanıcı adı ve şifresinin paylaşılması halinde doğacak sorunlardan kullanıcı sorumludur.
  • Sistemdeki bütün dosyaların kullanım hakkı Bilim ve Ütopya’ya aittir. İzinsiz paylaşılmasının hukuki sonuçları vardır.

202306-E-dergi
992 Öğeler

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.