KENT ÜTOPYALARI - E-DERGİ
search
  • KENT ÜTOPYALARI - E-DERGİ

KENT ÜTOPYALARI - E-DERGİ

₺33,33
Adet

 

Gzililik Politikası

  Teslimat Koşulları

(edit with the Customer Reassurance module)

 

Kullanım Koşulları

Temmuz sayımızda, geleceğin şehirlerinin tasarımında ütopyaların rolünü inceledik. Ütopyaları besleyen koşullar nelerdir? Kapitalizmin yarattığı kent nasıl bir şey? Kusursuz mekan tasarımları mümkün mü Kır-kent bölünmesinin temelinde ne var? Kentsel sorunları nasıl çözebiliriz?

  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgiler doğru kabul edilir. Yanlış bilgiler nedeniyle kendisine ulaşılamaması halinde oluşacak aksaklıklardan Bilim ve Ütopya sorumlu değildir.
  • E-Dergi, ürünün satın alınmasının ardından 24 saat içerisinde (haftasonuna denk gelen siparişlerde takip eden iş günü içinde) e-dergi.bilimveutopya.com.tr adresindeki sistemde tarafımızdan açılacak hesabınıza tanımlanır. Hesap oluşturulduğunda kullanıcı ve şifre işlemleri için sistem tarafından bir e-posta gönderilir. İnternet mağazası şifresi ile e-dergi sistemine girilemez. 
  • Kullanıcının satın alma sırasında verdiği bilgilere dayanılarak açılan e-dergi.bilimveutoya.com.tr hesabı yalnızca kullanıcıya özeldir ve aynı anda bir oturum açılabilir. Sistemde oluşturulan kullanıcı adı ve şifresinin paylaşılması halinde doğacak sorunlardan kullanıcı sorumludur.
  • Sistemdeki bütün dosyaların kullanım hakkı Bilim ve Ütopya’ya aittir. İzinsiz paylaşılmasının hukuki sonuçları vardır.

202307-edergi
991 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.